Blog

Čistenie exteriérov - dlažby, strechy, grafitti, fasády a iné

Veľké čistenie fasády

Cez víkend sme začali čistiť skutočne veľký objekt – fasádu (siding) firmy Fortischem, ktorá sídli v Novákoch. Plocha bola 1800 m2.

Spolupracujeme s výrobcom slovenských sedačiek na mieru

Aj prostredníctvom blogu by sme chceli poukázať na firmy s ktorými aktívne spolupracujeme a ktoré poskytujú kvalitné výrobky v tomto prípade sedačky na mieru s presnosťou až 1 cm. Štúdio spánku a pohodlia je slovenská firma s bohatou históriou, ktorá sa špecializuje na výrobu sedacích na mieru. Používa moderné talianske látky, ktoré sú špecifické dlhou…
Read more

10 hodín čistenia dlažby

Až 10 hodín práce si vyžiadalo rozsiahle čistenie zámkovej dlažby rodinného domu v Jacovciach. Celkový rozsah čistenia bol 400 m2. Pozrite sa na rozsiahlu fotogalériu z čistenia.

Čistenie betónového múru

Betónový múr bol znečistený od cesty a napadnutý plesňami. Celková dĺžka bola 45, čistenie bolo obojstranné. Čistili sme i čapice plotu. Čistenie múru sme realizovali v obci Diviacka Nová Ves.

Dlažba, ktorá o vyčistení už snívala

Vzhľad novej dlažby sme dopriali tejto silne ufúľanej kráske. Znečistenie bolo od machu, náletových burín, atmosférického pôvodu. Túto prácu robíme s radosťou, teší nás, keď je zákazník spokojný. Pozrite si fotogalériu, ktorá podáva o výsledku jasný obraz.

Čistenie zámkovej dlažby – bar

Táto zámková dlažba bola už silne znečistená a zájdená najmä od stavebných úprav, ktoré sa v objekte predtým vykonávali. Každopádne pre našu výkonnú techniku neznamenala žiadny problém, pozrite si fotogalériu z prác.

Čistenie zámkovej dlažby 160 m2

Zákazník nás dopytoval o otázkou, ako si vieme poradiť so znečistenou zámkovou dlažbou o rozlohe 160m2. Po vzorke zdarma sa zákazník rozhodol pre čistenie našou spoločnosťou. Zvolili sem správny postup a nastavili si techniku – primeraný tlak, vhodne zvolený trysky.  Pozrite si fotogalériu z čistenia. Zákazník bol nadšený a poslal nám i písomnú referenciu. Ďakujeme!